Alış Veriş Rehberi- Sık Sorulan Sorular


Tişört Beden Ölçüleri.

Size uygun tişört bedenini belirlemek için aşağıdaki tabloyu inceleyerek size en uygun bedeni tespit etmek için kullanabilirsiniz.
 


ÜRETİM VE GÖNDERİ

Sipariş verilen Tişört ve başka bir ürün sipariş verdiğinizde aynı anda üretim planına alınarak baskı işlemi yapılır ve en kısa sürede kargoya teslim edilir. Bu süreç en geç ertesi gün kargoya teslim ile sonuçlanır.


Hangi Kargo ile gönderi Yapıyoruz?

Şu anda Türkiye içerisine /////////// Kargo ile gönderi yapıyoruz. Uzaklığa ve Teslim şartlarına göre 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Eğer farklı bir kargo firması ile gönderi yapmamızı isterseniz info@tisortmakinesi.com adresine veya 0544 442 91 54 numaralı telefon ile bize iletebilirsiniz.

Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücreti Türkiye'nin her yerine 9,50 TL.dir.
90,00 TL. ve üzeri kargo ücretsizdir.

Yurtdışına Gönderi Yapıyor musunuz?

Şu anda Sadece Türkiye içerisine gönderi yapmaktayız.

İADE VE ÜRÜN DEĞİŞİMİ

İade Süresi ve Şartları Nedir?
Tisortmakinesi.com sitesinden satın aldığınız beğenmediğiniz ürünü kullanılmamış olması şartı ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade ettiğiniz üründe eğer Tisortmakinesi.com sitesinden kaynaklanan bir özür veya kusur var ise kesinlikle kargo ücreti veya herhangi bir ücret ödemezsiniz.
Farklı bir sebepten dolayı yapılan değişim ve iadelerde sadece bir gönderi ücreti ödeyip iade edebilirsiniz. Tekrar size gönderilen kargolarda ücret ödemezsiniz.
Bunun için info@tisortmakinesi.com adresine bilgi vererek süreci başlatabilirsiniz. Mailinize veya kayıtlı numaranızdan size ulaşarak gereken bilgiler tarafınıza verilecektir.

 

SİPARİŞ VE ÖDEME

Satın almak istediğiniz ürünü Havale veya Kapıda Ödeme sistemi ile satın alabilirsiniz.

Ödeme Güvenliği

Şu anda Havale ile çalışmaktayız.

Üye Olmak Zorunlu mu?

Hayır. Sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Fakat üye olmanız durumunda bir çok indirim ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Tişörtmakinesi.com Ekibi