Tişört Makinesi Nedir?
Acele etmeden başladığımız yolculuğumuzda hedefimiz kullanıcıdostu ve her adımı özenle takip edilen keyifli bir alışveriş deneyimi sunacak kapsamlı bir site yapmaktı, birkaç isim kombinasyonundan sonra TişörtMakinesi.comismine karar verdik.


Site tasarımını olabildiğince sade ve temiz tutmaya çalıştık. Fazla resim ve yazılar ile boğulmaması için de gereksiz hiç bir şey kullanmadık.


İşleyiş felsefemiz çok basit,


  • Ürünü Seç,
  • Tasarımı Yap,
  • Sipariş Ver.      

Adımız her ne kadar Tişört Makinesi olsa da şu anda Tişört ile birlikte yaklaşık 15 adet farklı ürünü birkaç adımda rahatlıkla tasarlayıpsipariş verebileceğiniz yetenektedir, bununla beraber sitemizde satışta olan hazır modellerden dilediğinizi de satın alabilirsiniz.


Özellikle Anneye, Sevgiliye, Babaya ve Arkadaşına ne hediye alacağını düşünen insanların yardımına Makinemiz koşuyor, siz sadece sevdiklerinize veya kendinize özel hediyenizi seçip tasarlayın, bizdesiparişinizi hızlıca hazırlayıp kapınıza kadar gönderelim.


Makinemizde tasarladığınız ürünün tam istediğiniz gibi olması için çalışıyoruz ve memnun kalmazsanız ürünü iade alıyoruz.


Haydi fikirlerinizi unutulmaz hediye ve anılara dönüştürmek için Tıklayın.


TişörtMakinesi.com Ekibi